خرید ویلا در تهراندشت

خرید ویلا در اطراف تهران

آیا شماهم از شلوغی تهران و کرج خسته شده اید ؟ برای رهایی از این شلوغی و آلودگی و مشغله , هر انسانی نیاز به استراحت جسمی و فکری در یک مکان خوش آب و هوا و آرام دارد. مکان های زیاد برای خرید ویلا در اطراف تهران وجود دارد . که هرکدام مزایا و معایبی دارد . که در ادامه به آن ها میپردازیم .

مزایای خرید ویلا در اطراف تهران

 1. نزدیک بودن به محل سکونت 
 2. دسترسی سریع و در دسترس بودن 
 3. قیمت مناسب بودن ویلاها 
 4. به دور از ترافیک سنگین 
 5. خرید ویلا در اطراف تهران در مناطقی که جای رشد داشته باشد
 6. فاصله یک تا دوساعته تا محل سکونت 

مناطق ویلاسازی شده در اطراف تهران

خرید ویلا در اطراف تهران گزینه های زیادی مد نظر هست مانند : شهریار , دماوند , کردان , تهراندشت , لواسان , چهارباغ و … . اما در خرید ویلا باید نکاتی توجه کرد که با توجه به هزینه ای که میکنید بهترین ملک هارا خرید کنید . 

موارد قابل اهمیت در خرید ویلا میتوان به موارد زیر اشاره کرد 

 • مسافت آن به محل سکونت 
 • آب مناسب (بعضی مناطق هستند که از آب کافی برخوردار نیستند)
 • خاک حاصلخیز 
 • قیمت مناغسب بودن آن
 • هوای آن منطقه (مثلا قسمتی از دماوند که کوهستانی است از هوای سردی برخوردار است و نمیتوان در بیشتر اوغات از استخر استفاده کرد.اما تهراندشت از آب و هوای متعادلی برخوردار است و حتی در تابستان ها بدون سیستم گرمایش از استخر میتوان استفاده کرد )

 

سرمایه گذاری با خرید ویلا در اطراف تهران

نکته مهم دیگر در خرید ویلا در اطراف تهران از دست ندادن ارزش ملک هست . شما باید در منطقه ای خرید کنید که هنوز جای رشد داشته و خیلی شناخته شده نیست . همچنین این مناطق از ویلاهای قیمت مناسب تری برخوردار هستند .

مزایا و معایب منطقه های خرید ویلا

لوسان

لوسان قدیمی ترین منطقه ویلاسازی شده در اطراف تهران میباشد . یکی از زیباترین منطقه به جهت  داشتن ویلا میباشد . لواسان در دامنه رشته کوه البرز واقع شده . در فصل زمستان بارش برف در این منطقه زیاد است و از آب و هوای عالی برخوردار است . همچنین دسترسی خیلی عالی با تهران دارد . اما زمین ها و ویلاهای این منطقه به شدت از قیمت بالایی برخوردار است. که با بودجه کم نمیتوان در این لواسان ملک خرید .

کردان

کردان در غرب استان البرز قرار دارد.کردان هم یکی دیگر از مناطق خرید ویلا در اطراف تهران هست . آب و هوای این منطقه ییلاقی و ملایم هست . در این منطقه هم ویلاهای لوکس و مدرن ساخته شده . اما در روزهای تعطیل با کمی ترافیک همراه است. قیمت های ویلا در این منطقه هم خیلی پایین و مناسب نیست چون به نوعی برند است و رشد قیمت در این منطقه همراه بوده و در آینده به غیر از تورم خیلی با رشد همراه نخواهد بود.

دماوند

این منطقه هم دارای روستاهای زیادی هست که در چند سال اخیر شروع به ویلاسازی شده است . آب و هوای کوهستانی و تابستانی خنک از مزیت های این منطقه میشود نام برد . میتوان در این منطقه ویلاهای قیمت مناسبی پیدا کرد اما در کل قیمت های خیلی مناسبی ندارد . دماوند در شمال شرق تهران قرار دارد .

تهراندشت

تهراندشت کجاست ؟ تهراندشت منطقه ای شناخته نشده اما خوش آب و هوا  , دوراز شلوغی و دسترسی راحت به اتوبان تهران و کرج . این منطقه زیبا در غرب استان البرز و از توابع شهرستان ساوجبلاغ است . تهراندشت در جنوب پل کردان قرار گرفته و آب این منطقه از رشته کوه البرز سرچشمه میگیرد .

منطقه تهراندشت از روستاهای زیدی تشکیل شده مانند : سرخاب – سعید آباد – نمکلان – آران و … . بهترین لوکیشن تهراندشت سرخاب است که در منطقه ای خوش آب و هوا است و ویلا های مدرن و لوکس را در خود جای داده . خرید زمین در تهراندشت با قیمت مناسب همراه بوده و پرسود است . همچنین بازار معامله تهراندشت با وجود رکود اقتصادی پر رونق بوده است .

شهریار

یکی دیگر از مناطق جهت خرید ویلا در اطراف تهران میباشد . این منطقه از نظر جغرافیایی در جنوب غرب تهران واقع شده است . شهریار کوهستانی نبوده به همین سبب از آب و هوای نسبتا گرم و معتدل برخوردار است . زمین های کشاورزی در این منطقه فراوان بوده که به مرور در این زمین ها ساخت ویلا انجام میشود . قیمت ویلا و زمین در این منطقه پایین بوده و میتوان با بودجه کم در این منطقه صاحب باغ و ویلا شد .

 

ویلارام

ما در نظر داشتیم که با انتشار این مقاله شمارا با مناطق ویلاسازی شده در اطراف تهران آشنا کنیم . مجموعه ویلارام بزرگ ترین فایلینگ منطقه تهراندشت آماده مشاوره و خدمت رسانی به شمااست.