ساخت ویلا در تهراندشت

1400-09-10
۰ نظر
ساخت ویلا در تهراندشت

ساخت ویلا در تهراندشت

تهراندشت در غرب استان البرز و جنوب کردان قرار دارد. مسیر دسترسی تهراندشت خیلی راحت و نزدیک به شهر های تهران و کرج هست.فاصله منطقه تهراندشت تا میدان آزادی ۶۹ کیلومتر است. فاصله ی زمانی هم به طور میانگین یک ساعت بیشتر نمیشود.به همین دلیل منطقه ای مناسب ساخت ویلا در تهراندشت برای مردم شهر نشین تهران و کرج هست.

خرید ویلای ساخته شده

خرید ویلای ساخته شده خب مزایا و معایبی دارد از مزیت های آن میتوان :ویلای تکمیل و آماده , صرفه در زمان, مشخص بودنن انشعابات و مشاعات زمین و ویلا, فرنیش بودن ویلا ها نام برد.اما معایب آن هم میتوان به : دلخواه نبودن معماری ویلا که یکی از مهم ترین دلایل است. ساخت ویلا در لوکیشن هایی که شاید باب میل شما نباشد , هزینه ی بیشتر خرید نسبت به ساخت , استفاده متریال و لوازم قیمت مناسب تر . همچنین شما با ساخت ویلا در تهراندشت میتوانید حداقل %۳۰ صرفه در هزینه کنید. زیرا سازنده های ویلا خب به طبع باید سودی هم از ساخت ویلا ببرند که شما با ساخت ویلا میتوانید این سودرا برای خود نگه دارید.

چرا ساخت ویلا در تهراندشت

  1. تهراندشت به دلیل آب و هوای متعادلی که دارد یکی از بهترین گزینه های برای ساخت ویلاست.شرایط آب و هوای تهراندشت ییلاقی است یعنی در زمستان سرمای طاغت فرسا و در تابستان گرمای شدید ندارد.
  2. فاصله ی کم از تهران و کرج تا تهراندشت که در ابتدای این مقاله کمی به آن اشاره  شد.شما با ساخت ویلا در تهراندشت دیگر نیازی به طی کردن مسافت های تا رسیدن به ویلا ندارید . مانند ویلاهای شمال ایران یا حتی کردان و برغان که مدام ترافیکاست. با ساخت ویلا در تهراندشت هم در زمان هم در هزینه صرفه جویی میکنید.
  3. آب این منطقه سطح و کیفیت خیلی بالایی دارد . یکی از مهم ترین دلایل همین آب است که مناطق اطراف از تهراندشت آب خود را تامین میکنند. حاصلخیزی خاک و … موارد دیگری هست که در مقاله های دیگر به این موضوعات اشاره شده است.

برای ساخت ویلا در تهراندشت چه باید کرد

انتخاب زمین مناسب

برای انتخل زمین یا برای خرید و فروش ویلا در تهراندشت یا هر منطقه ای شما به یک مشاور املاک خوب و مطمئن نیاز دارید.مشاور املاکی که فایلینگ قوی و فایل های به قیمت و مناسبی داشته باشد. برای خرید زمین شما باید تمامی جوانب از جمله : متراژ مناسب , نورگیر بودن , مشرف بودن , بادگیر بودن , نوع مدرک زمین , انشعاباتی که زمین دارد. شهرکی یا غیر شهرکی بودن. برای پیدا کردن زمین مناسب شما میتوانید از ویلارام که یکی از قویترین و مطمئن ترین مشاورین املاک در تهراندشت هست تماس بگیرید. 

ساخت ویلا به صورت پیمانکاری

شما میتوانید برای ساخت ویلا با کسانی که به صورت پیمانکاری ساخت ویلا انجام میدهند همکاری کنید. به صورت پیمانکاری شما دیگر نیازی به حضور مدام ندارید. فقط در هنگام خرید لوازم متریال ها میتوانید حضور داشه باشید . که سلیقه ی شما برای ساخت ویلا استفاده شود.ویلارام با داشتن کادری مجرب در همه ی زمینه های ساخت ویلا و شهرک با تجربه ی چندین ساله میتواند به شما در این زمینه کمک کند.

پیام بگذارید