سرخاب کجاست ؟

1400-04-08
۰ نظر
سرخاب کجاست؟

سرخاب کجاست ؟

 سرخاب کجاست؟ نام اصلی سرخاب , سرخ آباد است که در قسمت جنوبی کردان و تهراندشت و اتوبان کرج قزوین و در مسیر ۳۲ جاده قدیم قزوین قرار گرفته است.

چرا سرخاب

سرخاب یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق در استان البرز شهرستان ساوجبلاغ است .شهرستان ساوجبلاغ واقع در غرب استان البرز قرار گرفته که یکی از زیباترین شهرستان ها در استان البرز میباشد.این شهرک که به نگین سرسبز ساوجبلاغ معروف است با داشتن آب فراوان و خاک حاصلخیز باعث ایجاد باغ های سرسبز و انبوه شده است 

آب و خاک

سطح آب سرخاب خیلی بالا بوده و با کمی کندن در زمین میتوان به آب رسید .این ویژگی را در توابع شهرستان ساوجبلاغ نمیتوان جایی یافت کرد . خاک حاصلخیر این منطقه هم باعث ایجاد باغات میوه وکشاورزی های گوناگون هم میشود .

مناطق دیدنی

این شهرک به تنهایی با داشتن آب و هوای خوب و باغ های انبوه یکی از بهترین منظره ها را دارا میباشد.در قسمت شرقی رود خانه ی سرخاب , عباس آباد گذر میکند که این رودخانه از رودخانه های کردان سرچشمه میگیرد .این رود خانه باعث ایجاد هوای دل پذیر در منطقه میشود.

خرید ملک در سرخاب

از آنجایی که این منطقه خیلی شناخته شده نیست مشاور مناسب برای خرید و فروش ویلا در تهراندشت میتواند کمک زیادی به شما کند .شما علاوه برخرید و استفاده ی شخصی خود میتوانید به عنوان سرمایه گذاری کوتاه و بلند مدت به این موضوع نگاه کنید.

دسترسی به این منطقه

مکان دقیق سرخاب واقع در جنوب کردان است کردان در بالای اتوبان کرج , قزوین قرار گرفته و این شهرک در قسمت جنوبی اتوبان واقع شده است . مسافت این شهرک تا کرج ۳۰ کیلومتر و یا به صورت زمانی ۳۰ تا ۵۰ دقیقه فاصله دارد. و تا تهران با حسب میزان ترافیک ۱:۳۰ تا ۲ ساعت فاصله دارد.

سرخاب کجاست؟

پیام بگذارید