سرمایه گذاری در تهراندشت

1400-08-21
۰ نظر
سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت

سرمایه گذاری در تهراندشت در سال های اخیر از رونق خوبی برخوردار بوده است. و به همین جهت ساکنین شهر های اطراف مانند تهران و کرج و کسانی که در زمنیه سرمایه گذاری در زمینه خرید و فروش ملک هستند . به سمت این منطقه جهت سرمایه گذاری خرید باغ و ویلا روی آورده اند.

تهراندشت کجاست؟

قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم بهتر است که شمارا اندکی با این منطقه آشنا کنم. البته در مفاله های قبلی به روستاهای این منطقه پرداختیم. اگر شما هم به دنبال ارزانترین  ویلاها در اطراف تهران هستید . قطعا اسم تهراندشت به گوش شما رسیده است.

تهراندشت در استان البرز و از توابع شهرستان ساوجبلاغ هست.در فاصله ی شرقی ۵ کیلومتری هشتگرد و در جنوب پل کردان قرار دارد. تهراندشت با شهر کرج ۱۰ کیلومتر و با شهر تهران حدود ۴۵ کیلومتر فاصله دارد.

چرا سرمایه گذاری در تهراندشت

شاید برای شما هم پیشد آمده باشد که چرا سرمایه گذاری در تهراندشت.در ادامه به عواملی که چه چیزی باعث جذب سرمایه گذاران در این منطقه شده است میپردازیم.

قیمت مناسب زمین

مناسب بودن قیمت زمین , یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری در این منطقه هست . همانطور که میدانید قیمت زمین و مسکن در مناطق شهر نشین به شدت رو به افزایش بوده است.حتی بعضی مناطق ویلا نشین مانند کردان , چهارباغ , برغان و .. هم از این کورس جا نمانده و شاهد افزایش قیمت بوده اند.اما منطقه تهراندشت از آنجایی که به تازگی شروع به ساخت ویلا های مدرن و لوکس کرده است از قیمت پایین تری نسبت به منطاق دیگر دارد.

ویژگی های اصلی منطقه تهراندشت میتوان به ...

  • آب و هوای مطبوع
  • رونق کشاورزی و باغداری
  • منابع آبی مطلوب
  • مسیر دسترسی آسان
  • امنیت بالای منطقه

چگونه میتوان در تهراندشت سرمایه گذاری کرد؟

برای سرمایه گذاری در تهراندشت شما میتوانید با سه روش خرید ویلا, خرید زمین,  خرید باغ و باغچه اقدام کرد. هر کدام از این روش ها ویژگی خاص خودرادارد. اما قطعا شما با خرید زمین مطمعن و قابل ساخت و ساخت ویلا حداقلل ۳۰% سود کرده اید. شما با خرید زمین قیمت مناسب ساخت ویلا و ساخت ویلای نوساز و مدرن قطعا از سود این کار لذت میبرید.

مدت زمان فروش ویلا (نقدینگی ویلا)

خرید و فروش ویلا خب به طبع از خرید و فروش خرید و فروش مسکن پر رونق تر هست . حتی در زمانی که بازار مسکن شهری به شدت رکود هست . اما در این منطقه شاهد خرید و فروش هستیم و نقدینگی بالای ملک در این منطقه شاید یکی از ویژگی های مهم این منطقه به شمار رود

سرمایه گذاری در تهراندشت با ویلارام

در کل شما با توجه به تصمیم نهایی خود و سلیقه خود باید انتخاب کنید که به چه صوورت در منطقه میخاید سرمایه گذاری کنید . اما برای خرید و فروش ویلا در تهراندشت قطعا یک مشاور املاک خوب و مطمئن در پیدا کردن فایل مناسب بی تاثیر نیست . شما جهت خرید باغ و ویلا میتوانید با ویلارام که بزرگ ترین فایلینگ منطقه با مشاورین مجرب و فعال در تماس باشید.

پیام بگذارید