نمکلان کجاست ؟

1400-04-21
۰ نظر
نمکلان کجاست؟

نمکلان ساوجلاغ و هشتگرد کجاست؟

نمکلان کجاست؟ آیا در نمکلان ساوجبلاغ هشتگرد ویلا بخریم؟خرید و فروش ویلا در تهراندشت چه ویژگی دارد؟ اگر به دنبال خرید ویلا در نمکلان هستید و نمیدانید که نمکلان کجاست و چه ویژگی دارد در این مقاله را مطالعه فرمایید. نمکلان یک منطقه در نزدیکی سرخاب است.این منطقه در دهستان سعید آباد ساوجبلاغ قرار دارد و دارای جمعیت کمی است. روستای همجوار نمکلان دارای جمعیت بیشتری نسبت به این منطقه است.

نمکلان کجاست؟

شما میتوانید به راحتی از سمت تهران و کرج و از طریق اتوبان به نمکلان بروید . اگر از سمت تهران و کرج به این منطقه میروید , برای رفتن به نمکلان باید از سمت شمال و اتوبان تهران کرج وارد این منطقه سرسبز و خوش آب و هوا شوید . سپس میتوانید با عبور از روستاهای سعید آباد یا سرخاب به نمکلان سرخاب بروید. این مسیر کمی دور ازست اما ارزش رفتن به آنجا را دارد. البته زمین و ویلا در این منطقه از قیمت های مناسب تری نسبت به اطراف آن برخوردار است.

روستاهای اطراف نمکلان

در اطراف روستای نمکلان چند روستای دیگر قرار دارد.

در شرق:

در غرب:

  • قنبر آباد
  • قره قباد
  • حاجی بیک

در جنوب :

  • آران
  • حاجی آباد

در شمال :

  • ایقربلاغ
  • نوکند

اگر به دنبال خرید ویلا یا باغ در منطقه نمکلان هستید و سوالاتی مانند آیا در نمکلان ویلا ملک بخرم؟در ذهنتان وجود دارد جای مناسبی را انتخاب کرده اید.

آیا در نمکلان ویلا بخرم؟

نمکلان یک منطقه سرسبز و خوش آب و هوا در منطقه کردان جنوبی و ساوجبلاغ است و خاک آن در مقایسه با حاصلخیزی زمین های سرخاب و تهراندشت نیست و کشاورزی در آن عموما ضعیف تر نسبت به سرخاب است . اما از مناطق غربی و جنوبی خود بسیار بسیار بهتر است. و این موارد باعث شده که ویلا ها و باغ ها در این منطقه از قیمت های پایین تری برخوردار باشد و هزینه ها کاهش چشمگیری داشته باشند.و نسبت به سرخاب و تهراندشت ویلاهای ارزان تری در این منطقه خریداری کنید. اگر به دنبال ارزانترین ویلاها در اطراف تهران هستید نمکلان یک منطقه ایده آل برای خرید ویلا است.

مسیر دسترسی نمکلان

مسیر دسترسی از جاده ها و آزادراه ها در روستای نمکلان ساوجبلاغ کمی سخت است و مسیر طولانی تری نسبت به سرخاب و تهراندشت دارد. اما نگران نباشید این مسیر چندان زیاد نیست. پس اگر برای خرید ویلا در منطقه این مقاله را میخوانید ئجود آب در این منطقه و باغ های اطراف آن را بررسی کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید اما به صورت کلی منطقه تهراندشت بهترین منطقه برای خرید ویلا میباشد.

خرید ویلا در نمکلان

اگر قصد دارید با امکاناتی مانند آب و باغ و سرسبزی ویلاها همانند شمال و مناطق حاصلخیز دیگر بهره مند شوید سرخاب بهترین گزینه برای خرید ویلا است . اما هزینه های بیشتری نسبت به نمکلان خواهد داشت که در مقابل با این مزایا ایرادی ندارد اما اگر مبلغ مورد نظر شما به سرخاب نمیرسد نمکلان را به شما پیشنهاد میکنیم

گروه مشاورین ویلارام

مرجع مطمئن خرید و فروش ملک , ویلا , زمین و باغچه در تهراندشت                                     ۰۹۱۲۵۴۶۲۵۰۱

پیام بگذارید