ویلای ارزان در تهراندشت

1400-04-08
۰ نظر
ویلای ارزان در تهراندشت

ویلای ارزان در تهراندشت

تهراندشت منطقه ای گردشگری با آب و هوای خوب باعث ساخت ویلاهای مدرن و لوکس شده است.و یکی از بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در زمینه ملک میباشد.به همین دلیل قیمت ها در این منطقه همیشه رو به افزایش و صعودی است . و پیدا کردن ویلا های ارزان کمی در این منطقه دشوار میباشد.

خرید ویلای ارزان در تهراندشت

همانطور که گفتیم در تهراندشت ویلاهایی با قیمت های متنوع میتوان یافت کرد. اما مناطقی در تهراندشت هست که با قیمت مناسب و ارزان میتوان صاحب ویلاهای خوب شد.

مناطقی که میتوان گفت برای خرید ویلاهای ارزان مناسب است : حاجی آباد , زکی آباد , رضا آباد جاهایی هستند که میتوان ویلاهای قیمت مناسب پیداکرد.

خرید ویلای ارزان در تهراندشت (حاجی آباد)

حاجی آباد از مناطق زیبا و تاریخی استان البرز میباشد . که از لحاظ جغرافیایی جزو مناطق تهراندشت و توابع ساوجبلاغ میباشد.این روستا داری قدمت ۲۵۰۰ ساله است . که دارای مناطق باستانی مربوط به دوره ی هخامنشیان نیز میباشد.

کشاورزی و باغداری در این روستا به لطف آب و خاک حاصلخیز بسیار پر رونق است. فاصله ی روستای حاجی آباد تا تهران ۸۹ کیلومتر و تا کرج ۳۷ کیلومتر میباشد.

خرید ویلای ارزان در تهراندشت(زکی آباد)

زکی آباد هم منطقه ای ایده آل برای خرید ویاهای قیمت مناسب میباشد . برداشت زیاد از آب های زیرزمینی و بارش کم در فصول بارش باران یکی از دلایل قیمت پایین بودن ویلا در این روستا است.

این روستا براساس آخرین سرشماری حدود ۲۵۰۰ نفر هم جمعیت دارد. فاصله ی این روستا تا تهران ۸۶ کیلومتر و فاصله ی زمانی آن یک ونیم ساعت و تا شهر کرج ۳۱ کیلومتر فاصله دارد.

خرید ویلای ارزان در تهراندشت (رضا آباد)

برای خرید ویلاهای ارزان در تهراندشت میتوان به رضا آباد هم سری زد. این روستا هم مانند زکی آباد وحاجی آباد از جمله مناطقی است که میتوان ویلاهای قیمت مناسب در آن پیداکرد.

رضاآباد که یکی از خوش آب و هواترین و ییلاقی ترین روستاها در استان البرز میباشد . مسیر دسترسی رضاآباد با روستاهای همجوار خود بسیار آسان و سریع میباشد.

خرید ویلاهای ارزان در تهراندشت با ویلارام

جهت خرید ویلا و خرید باغ و یا آگاهی از قیمت ها و شرایط پرداخت با ما در تماس باشید.

پیام بگذارید