برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
آگهی های ویژه
تبلیغات
تبیلغات بنری در سایت ما

آخرین دیدگاه‌ها

ارزانترین ویلا در اطراف تهران کجاست ؟

ارزانترین ویلا در اطراف تهران کجاست ؟

بهترین و ارزانترین ویلا در اطراف تهران کجاست ؟ کجای تهران می توانیم ویلای ارزان با شرایط عالی و مناسب برای سرمایه گذاری بخریم ؟ یکی از مواردی که در خرید ویلا به آن توجه می شود، قیمت است. اکثر افراد به دنبال ویلاهایی هستند که قیمت مناسبی داشته باشند. از طرفی اگر آن ملک امکان رشد قیمتی را داشته باشد بسیار بهتر است. در حقیقت اگر بتوانیم ملکی را بخریم که قیمت ارزانی داشته باشد و در آینده رشد قیمتی بالایی داشته باشد، یکی از بهترین انتخاب هایی است که یک فرد می تواند داشته باشد. در اینصورت هم می توانید یک ملک ارزان خریداری کنید و هم به آن به چشم یک سرمایه گذاری مطمئن نگاه کنید.

ارزانترین ویلا در اطراف تهران

در اطراف و حومه تهران محل هایی وجود دارد که ویلاسازی در آن انجام می شود. یکی از این مناطق تهراندشت کردان است. سرمایه گذاری آسان و مطمئن با خرید ملک در تهراندشت کردان این منطقه را به یک قطب بسیار پرطرفدار و رو به رشد برای خرید ویلا تبدیل کرده است. می توان بهترین منطقه برای خرید ویلا و ارزانترین ویلا ها در اطراف تهران را در تهراندشت و کردان پیدا کنید. ویلاهای این منطقه نوساز بوده و دارای امکانات بی نظیری هستند که می توانند نظر شما را به خود جلب کند. در این منطقه هم ویلاهای مستقل و هم ویلاهای جمعی با نگهبانی موجود است. که بر اساس شرایط خود می توانید هر کدام را که مایل بودید انتخاب کنید.

با این که در سال ‌های قبل بیشترین خریداران باغ، باغچه و ویلاهای اطراف تهران را افراد پولدار تشکیل می ‌دادند ولی هم اکنون تنوع این ویلاها به گونه‌ای است که طبقات متوسط هم می‌توانند با صرف هزینه کمتر اقدام به خرید باغچه و یا ویلای شخصی کنند. ساخت ویلاهای ارزان موجب شده است تا بسیاری از افراد بتوانند به خرید ملک شخصی بپردازند. از طرفی با افزایش قیمت های اجاره ویلا برای کسانی که زیاد به مسافرت می روند، اجاره کردن ویلا به صرفه نیست. از این رو به سمت خرید ویلاهای ارزان متمایل شده اند.

 

ارزانترین ویلا در اطراف تهران کجاست
ارزانترین ویلا در اطراف تهران کجاست

ویلا باید چه ویژگی ها و خصوصیاتی داشته باشد؟

ویلایی که خریداری می شود باید راحتی را برای ساکنین به ارمغان بیاورد. این ویلا باید امکانات اولیه که شامل استخر و منطقه ای مناسب است را داشته باشد. اصلی ترین ویژگی یک ویلای ممتاز منطقه ساخت آن می باشد. طبیعت اطراف ویلا بسیار شرط بوده و باید مخاطب را به خود جذب کند. از دیگر ویژگی های عامه یک ویلای خوب این است که ویلا باید دارای درختان و یا نمایی سبز در ورودی خود داشته باشد. طراحی ویلا از ویژگی های خاص آن است که به سبک های متفاوتی تقسیم بندی می شود. این سبک ها بستگی به نوع سلایق و اخلاقیات خریدار دارد؛ برای مثال ممکن است خریدار به ویلای سبک مدرن علاقه داشته باشد.

خرید ویلا سرمایه گذاری به حساب می آید؟

خرید ویلا در کردان و تهراندشت و یا نقاط دیگر کشور به نوعی سرمایه گذاری به حساب می آید. با خرید ویلا در کردان و تهراندشت و یا منطقه مورد نظر خود نه تنها محل اقامت موقتی مناسب برای خود تهیه کرده اید بلکه در آینده می توانید با فروش این ملک به سود و بهره فراوان دست یابید. منظور از سود این است که می توانید ویلای خود را با ویلایی بهتر تعویض نمایید. خرید ملک در نگاهی کلی و اجمالی نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.

در برخی از موارد افرادی که سعی دارند تا ویلا بخرند، نظرشان عوض شده و قصد دارند زمین خریده تا خودشان ویلا را بسازند.

مزیت نسبت به سایر مناطق اطراف تهران

تقاضا برای خرید ویلا که اخیرا در بین تهرانی ها و کرجی ها افزایش یافته است. هم اکنون تمرکز افراد برای خرید ویلا در چند ناحیه عمده اطراف شهر تهران و کرج متمرکز شده است. این نواحی که عمدتا در شرق و شمال شرق تهران قرار دارند شامل محل های زیر هستند.

 • لواسان
 • آبسرد
 • دماوند
 • گیلاوند
 • رودهن
 • بومهن
 • و…

همچنین در حومه غربی تهران :

 • شهریار
 • ملارد
 • قشلاق
 • قپچاق
 • یوسف آباد
 • قوام
 • کردزار
 • لم آباد
 • تیسفون
 • صفادشت
 • و….

قرار دارند که جزو خوش‌آب و هوا ترین و پر تقاضا ترین مناطق برای خرید باغ، باغچه یا ویلا از سوی متقاضیان هستند. ولی دارای قیمت های بالایی هستند و آب کافی در آن ها یافت نمی شود. مشکل آب و داشتن یک استخر در تمامی این مناطق وجود دارد.

اما کردان دارای شرایط متفاوتی است. این منطقه بر خلاف سایر مناطق اطراف تهران دارای آب و هوای بسیار خوبی است. هوای تهراندشت و کردان بسیار معتدل است و دارای رودخانه و طبیعت بی نظیری است. این مناطق دارای آب کافی بوده و برخلاف سایر مناطق اطراف تهران از مشکل بی آبی رنج نمی برند. برای همین هم اکثر ویلاهای این منطقه دارای استخر هستند. چون می توان این استخرها را با حفر یک چاه آب پر کنید. پس نیاز نیست هزینه ای هم بابت پر کردن استخرها بپردازید. چه چیزی از این بهتر که بتوانید در یک منطقه خیلی خوش آب و هوا در یک استخر با آب تمیز و زلال شنا کنید. یکی دیگر از مزیت های خرید ویلا در کردان نزدیکی آن به تهران است.

برای رسیدن به این منطقه باید حدود یک ساعت زمان بگذارید.

خرید ویلا در تهراندشت و کردان

با افزایش عرضه باغ، باغچه و ویلا در اطراف تهران و سایر شهرها به خصوص شهرهای شمالی کشور و مناطق خوش و آب و هوا، اوج تقاضا برای خرید ملک و ویلا را شاهد هستیم. اما شمال کشور به تهران دور است و رسیدن به آن حداقل چند ساعتی طول می کشد. سایر مناطق اطراف تهران نیز یا قیمت بسیار بالایی دارند و یا از آب و هوا خوب و آب کافی بی بهره هستند. اما خرید ویلا ارزان در تهراندشت کردان میسر است. این مطنقه با آب و هوای خوب و داشتن آب کافی یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید ویلای ارزان است. خرید ملک در خوش آب و هوا ترین منطقه غرب استان تهران یکی از بهترین انتخاب هایی است که می توانید داشته باشید.

می توانید برای دریافت مشاوره با ویلارام تماس بگیرید.

۰۹۱۲۵۴۶۲۵۰۱

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا